Uget: platforma 2.0

O Uget ve zkratce

Jsme Uget. Česká online platforma, která propojuje dodavatele prémiových surovin s restauracemi. Všechny objednávky spravujeme přehledně na jednom místě. Díky tomu se gastronomické provozy ani jejich dodavatelé nemusí starat o rutinní procesy nebo nudné papírování. Suroviny od velkoobchodníků i farmářů jsme navíc na Uget Shop zpřístupniliúplněvšem. Potraviny té nejvyšší kvality si tak můžou koupit i zákazníci, kteří se k nim dřív nedostali. Naše služby, se kterými na trh přišel v roce 2018 Ilya Ivanov, už v Česku využívají desítky restaurací a víc než 200 dodavatelů.

Poznejte Uget blíž

V Uget věříme na jednoduchost. Proto si zakládáme na snadné správě objednávek, která restauracím a dodavatelůmšetříčas i nervy s papírováním. Celý proces online nákupu se obejde bez telefonátů,e-mailů nebo SMS zpráv. Aktuální ceny i skladové zásoby zákazník najde během pár kliknutí v systému. A díky tomu, že si v Uget pamatujeme i předchozí nákupy, další objednávky jsou ještě jednodušší. Naše služby, se kterými na trh přišel v roce 2018 Ilya Ivanov, už v Česku využívají desítky restaurací a víc než 200 dodavatelů.
V dubnu 2020 jsme navíc vytvořili novou platformu – Uget Shop –, kde jsme začali nabízet prémiové zboží i běžnýmzákazníkům. Ti díky tomu můžou nakupovat od velkododavatelů a farmářů ty nejlepší suroviny, ke kterým se dřív nedostali. A dodavatelé zase nemusí sami složitě řešit prodej a odbyt zboží, které by se jinak brzy zkazilo. Suroviny do domácností rozváží sami obchodníci, a můžou tak nabídnout dostatek práce svým zaměstnancům.

UGET GROUP s.r.o. was supported by CzechInvest as part of the Start-up Support Project, Key Activities of CzechStarter, implemented from the Marketing Program, Priority Axis 2 "Development of Entrepreneurship and Competitiveness of Small and Medium-Sized Enterprises" within the Operational Program Enterprise and Innovation for Competitiveness.

Napsali o nás